Aicinājums izvirzīt kandidātus orientēšanās sacensībām KROKA 2023

Labdien, ļoti cien. Rēzeknes 4. vidusskolas pārstāvji!

Mēs, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (turpmāk- RTA) un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Studējošo Padomes (turpmāk- RTA SP) pārstāvji, rīkojam šī mācību gada noslēdzošo pasākumu “KROKA 2023”. Vēlamies uzrunāt tieši Jūs, Rēzeknes 4. vidusskolu, piedalīties orientēšanās sacensībās “KROKA 2023”. 

Sakarā ar to, ka Mums rūp skolēnu iesaiste un līdzdalība, esam ļoti interesēti sadarbības veicināšanā ar Jums. Aicinām Jūs deleģēt no Rēzeknes 4. vidusskolas vismaz 5 komandas pa 2 cilvēki vecumā no 14 gadiem, kuriem būtu lieliska iespēja piedalīties RTA un RTA SP rīkotajā piedzīvojumā saņemt lieliskas balvas! Vēlos pieminēt, ka noteikti var saukt līdzi arī ģimenes locekļus un draugus!

Orientēšanās sacensības “KROKA 2023” ir paredzētas š.g. 2. jūnijā, plkst 10:00 pie RTA inženieru fakultātes (turpmāk- IF) ēkas. Pasākuma norises plāns ir šāds:

1.     Plkst. 10:00 “KROKA 2023” atklāšana un informācija par sacensību norisi;

2.     Plkst. 10:30 “KROKA 2023” zaļā gaisma un starts komandām doties aktīvās atpūtas piedzīvojumā;

3.     Plkst. 14:00 atgriešanās pie RTA IF ēkas, cienāšanās ar mūsu partneru našķiem un atpūta svaigā gaisā, kamēr tiek aprēķināti komandu rezultāti;

4.     Plkst. 14:30 “KROKA 2023” kulminējošā daļa- uzvarētāju apbalvošana, pateicības mūsu sadarbības partneriem un sponsoriem.

Dalība un apbalvošana: komandas pa 2 cilvēki, līdzi jāņem uzlādēts telefons ar interneta pieslēgumu, galvassegs un ūdens pudele. Pārvietošanās sacensību laikā tikai ar kājām (braukšana ar velosipēdu, skūteri vai skeitbordu vai jebkuru citu transportu tiks uzskatīta kā sacensību noteikumu pārkāpšana un komanda tiks diskvalificēta). Tiks apbalvoti 1.-5. vietas ieguvēji ar medaļām, diplomiem, dāvanu kartēm no mūsu lieliskajiem sponsoriem: Alba, JAM, Fresh Terase, Ausmeņa kebabs, Panna un dāvanu kartes no RTA Mūžizglītības centra, kā arī citas lieliskas balvas.

Apbalvošanas laikā pasākums tiks filmēts un fotografēts.

Pielikumā afiša.

Tiekamies 2. jūnijā, “KROKA 2023”!

Ar cieņu,

Linda Ibelgaufte

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas

Studējošo Padomes pārstāve

Mob. tālr. +37125254981

KROKA 2023