Esi informēts

Aicinājums izvirzīt kandidātus orientēšanās sacensībām KROKA 2023

Labdien, ļoti cien. Rēzeknes 4. vidusskolas pārstāvji!

Mēs, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (turpmāk- RTA) un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Studējošo Padomes (turpmāk- RTA SP) pārstāvji, rīkojam šī mācību gada noslēdzošo pasākumu “KROKA 2023”. Vēlamies uzrunāt tieši Jūs, Rēzeknes 4. vidusskolu, piedalīties orientēšanās sacensībās “KROKA 2023”. 

Sakarā ar to, ka Mums rūp skolēnu iesaiste un līdzdalība, esam ļoti interesēti sadarbības veicināšanā ar Jums. Aicinām Jūs deleģēt no Rēzeknes 4. vidusskolas vismaz 5 komandas pa 2 cilvēki vecumā no 14 gadiem, kuriem būtu lieliska iespēja piedalīties RTA un RTA SP rīkotajā piedzīvojumā saņemt lieliskas balvas! Vēlos pieminēt, ka noteikti var saukt līdzi arī ģimenes locekļus un draugus!

Orientēšanās sacensības “KROKA 2023” ir paredzētas š.g. 2. jūnijā, plkst 10:00 pie RTA inženieru fakultātes (turpmāk- IF) ēkas. Pasākuma norises plāns ir šāds:

1.     Plkst. 10:00 “KROKA 2023” atklāšana un informācija par sacensību norisi;

2.     Plkst. 10:30 “KROKA 2023” zaļā gaisma un starts komandām doties aktīvās atpūtas piedzīvojumā;

3.     Plkst. 14:00 atgriešanās pie RTA IF ēkas, cienāšanās ar mūsu partneru našķiem un atpūta svaigā gaisā, kamēr tiek aprēķināti komandu rezultāti;

4.     Plkst. 14:30 “KROKA 2023” kulminējošā daļa- uzvarētāju apbalvošana, pateicības mūsu sadarbības partneriem un sponsoriem.

Dalība un apbalvošana: komandas pa 2 cilvēki, līdzi jāņem uzlādēts telefons ar interneta pieslēgumu, galvassegs un ūdens pudele. Pārvietošanās sacensību laikā tikai ar kājām (braukšana ar velosipēdu, skūteri vai skeitbordu vai jebkuru citu transportu tiks uzskatīta kā sacensību noteikumu pārkāpšana un komanda tiks diskvalificēta). Tiks apbalvoti 1.-5. vietas ieguvēji ar medaļām, diplomiem, dāvanu kartēm no mūsu lieliskajiem sponsoriem: Alba, JAM, Fresh Terase, Ausmeņa kebabs, Panna un dāvanu kartes no RTA Mūžizglītības centra, kā arī citas lieliskas balvas.

Apbalvošanas laikā pasākums tiks filmēts un fotografēts.

Pielikumā afiša.

Tiekamies 2. jūnijā, “KROKA 2023”!

Ar cieņu,

Linda Ibelgaufte

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas

Studējošo Padomes pārstāve

Mob. tālr. +37125254981

KROKA 2023

Atvērto durvju diena Rēzeknes Tehnikumā 2023.

ADD

Aicinām apmeklēt Valsts policijas koledžas Atvērto durvju dienu 2023.

Tu vari kļūt par policistu! Apmeklē Valsts policijas koledžas Atvērto durvju dienu!

 

Šī gada 2. maijā Valsts policijas koledžā (VPK) norisināsies Atvērto durvju diena. Interesenti varēs uzzināt informāciju par mācībām VPK un Iekšējās drošības akadēmijā īstenoto studiju programmu, kā arī iestājpārbaudījumiem. Aizraujošā Atvērto durvju dienas aktivitāšu programma sniegs ikvienam apmeklētājam iespēju gūt priekšstatu par studiju procesu, policista profesiju un karjeras izaugsmes potenciālu, kā arī rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

 

Jau pavisam drīz, 2. maijā, Valsts policijas koledža rīko Atvērto durvju dienu, lai interesanti uzzinātu visu par izglītības iespējām VPK, iestājpārbaudījumiem un nosacījumiem, kas jāņem vērā, lai uzsāktu dienestu Valsts policijā. Dalībnieku reģistrācija notiks no pulksten 9.00 – 9.30 Rīgā, Ezermalas ielā 10.

 Lai pasākuma apmeklētājiem rastos priekšstats par policistu ikdienas darbu, kadeti demonstrēs VPK apgūtās prasmes, tostarp uzbrukuma atvairīšanas un aizsardzības taktikas paņēmienus un personu aizturēšanu no automašīnām. Vairākās aktivitāšu stacijās ikvienam Atvērto durvju dienas apmeklētājam būs iespēja uzzināt, kā tiek fiksētas pirkstu pēdas, pārbaudīt šaušanas prasmes un zināšanas par policijas darbu, vērot ierindas mācību, satikt Valsts policijas koledžas kinologus un dienesta suņus Freju un Robi, izmēģināt XVR simulatora sniegtās iespējas, aplūkot Valsts policijas dienesta transportlīdzekļus un bezpilota gaisa kuģus jeb dronus, kā arī satikt hipologus ar dienesta zirgiem u.c.

 Dienas laikā interesenti varēs tikties ar Valsts policijas koledžas personālu, Studējošo pašpārvaldi, kadetiem un policistiem, lai noskaidrotu interesējošos jautājumus par mācībām Valsts policijas koledžā un policista profesiju.

 Vēršam uzmanību, ka izglītība VPK ir iegūstama bez maksas, turklāt studiju laikā visiem kadetiem tiek maksāta stabila darba alga un nodrošinātas sociālās garantijas, piemēram, veselības pakalpojumi. Šogad dokumentu iesniegšana VPK norisināsies no 12. jūlija līdz 23. jūlijam! Taču vispirms tiekamies Valsts policijas koledžas Atvērto durvju dienā 2. maijā!

 

Sagatavoja:

Diāna Lūkina

Valsts policijas

Sabiedrisko attiecību nodaļas

vecākā speciāliste

Tālr.67829482
Mob. 29372665

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Valsts robežsardzes koledžā notiks Atvērto durvju diena 2023.

Valsts robežsardzes koledžā notiks Atvērto durvju diena

 

Valsts robežsardzes koledža aicina 28.aprīlī uz Atvērto durvju dienu, kas notiks Rēzeknē, Zavoloko ielā 8. Koledžas durvis visiem interesentiem būs atvērtas no plkst.12:00 līdz plkst.15:00. Dalībnieku reģistrācija no plkst.11:00.

 Būs iespēja uzzināt par mācību iespējām, iepazīt koledžu un iegūt informāciju par karjeras iespējām Valsts robežsardzē, kā arī uzdot interesējošos jautājumus.

 

Pasākuma plāns:

11:00-12:00 Dalībnieku reģistrācija un informatīvo bukletu izsniegšana.

12:00-12:45 Filmas demonstrēšana, informācija par Valsts robežsardzes darbību un mācībām Valsts robežsardzes koledžā, atbildes uz jautājumiem.

12:45-14:00 Valsts robežsardzes koledžas apskate.

Robežuzraudzības tehnisko līdzekļu un tehnikas apskate.

Valsts robežsardzes koledžas bruņojuma, speciālo līdzekļu un ekipējuma apskate.

Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes Speciālo operāciju dienesta „Sigma” ekipējuma un bruņojuma apskate.

14:10-14:30 Valsts robežsardzes koledžas kinologu un dienesta suņu paraugdemonstrējumi.

14:30-15:00 Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes helikoptera apskate.

 Sīkāka informācija par Atvērto durvju dienu atrodama mūsu tīmekļvietnē www.vrk.rs.gov.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Diāna Deņisova,

Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze,

tālrunis 64603680, 26551139, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

vrk-notiks-atverto-durvju-diena-28.04.2023. afisa

Atvērto durvju diena TSI 2023.

Nāc jau rīt uz TSI Atvērto durvju dienu plkst. 16:30!

 Hey!

Nāc jau rīt uz TSI Atvērto durvju dienu plkst. 16:30!

 

Tev būs iespēja:

  • uzzināt par studiju iespējām
  • izvēlēties vienu no pieprasītāko starp darba devējiem studiju programmu datorinženierijas, robotikas, aviācijas, elektronikas, loģistikas vai uzņēmējdarbības jomās
  • saņemt individuālu konsultāciju
  • apskatīt studiju vidi
  • piedalītes jautājumu/atbilžu sesijā ar akadēmisko personālu
  • komunicēt ar studentiem
  • uzzināt, kā iegūt 2 diplomus 1 studiju periodā un ietaupīt laiku un finanses
  • precizēt par iespējam saņemt atbalstu studijām no potenciāla darba devēja vai kā noformēt valsts kredītu 

 

 Esi soli tuvāk nākotnei ar TSI! 

 

Lasi DELFI rakstu par to kā studēt privātā augstskolā bez maksas ŠEIT! 

Iniciatīvu projekti 2023.

IZSLUDINĀTS JAUNATNES INICIATĪVU PROJEKTU KONKURSS

 

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu mazajiem jaunatnes iniciatīvu projektiem.
Konkursa mērķis ir atbalstīt Rēzeknes pilsētā darbojošās jauniešu nevalstiskās organizācijas, audzēkņu pašpārvaldes, jauniešu neformālās grupas, veicināt jauniešu līdzdalību Rēzeknes pilsētas kultūras, sociālajos, ekonomiskajos un politiskajos procesos.
Konkursa pamatkritēriji:
1. jaunatnes iniciatīvu projekts realizē jauniešu kultūras, sporta, jaunatnes līdzdalības, karjeras veicināšanas, jauniešu neformālās izglītības, veselības, vides u.c. jauniešiem interesantus pasākumus, neformālās izglītības apmācības, aicinot piedalīties visus ieinteresētos jauniešus;
2. jaunatnes iniciatīvu projekts sekmē veselīga dzīvesveida popularizēšanu jauniešu vidū;
3. jaunatnes iniciatīvu projekts veicina jauniešiem draudzīgas vides attīstību Rēzeknes pilsētā.

Konkursa noteikumi pieejami Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādē „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”, Rēzeknē, Krasta ielā 31, 2. stāva 2.8. kab., katru darba dienu no plkst. 13.00 līdz 15.00, kā arī šeit. Projekta pieteikumus aicinām iesniegt līdz 2023. gada 7.maijam.
Papildus informācija: ARPC jaunatnes lietu speciāliste, E. Ivanova, t. 26033202