Aktualitātes

Iespaidi par filmu "Piļsāta pi upis"

 

pilseta pie upes

Ārkārtējā situācija no 12.03.20 līdz 14.04.20

Ņemot vērā koronavīrusa Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī tiek izsludināta ārkārtējā situācija no 2020. gada 12. marta līdz 14. aprīlim.

Lai ierobežotu vīrusa izplatību, šajā laikā tiks īstenoti vairāki piesardzības pasākumi, tostarp no 13.marta mācību process visās izglītības iestādēs notiks attālināti. Skolēnu brīvlaiks visiem skolēniem ir vienu nedēļu no 16.marta (izņemot profesionālās skolas un augstskolas).

2020. gada 14. martā valdība lēma par papildu drošības pasākumiem saistībā ar koronavīrusa Covid-19 ierobežošanu.

Centralizētie eksāmeni

  Pārtrauc valsts centralizēto pārbaudījumu darbu norisi. Svešvalodu eksāmenu norise 12. klasēm pārcelta uz 2020. gada 12. - 15. maiju.

*angļu valodā (kombinēti) - rakstu daļa - 2020. gada 12. maijā, mutvārdu daļa – 12., 13. un 14. maijā;

*vācu valodā (kombinēti) – rakstu daļa un mutvārdu daļa - 2020. gada 13. maijā;

*krievu valodā (kombinēti) - rakstu daļa - 2020. gada 14. maijā, mutvārdu daļa – 14. un 15. maijā;

*franču valodā (kombinēti) – rakstu daļa un mutvārdu daļa − 2020. gada 15. maijā.

Brīvlaiks

Arī 12. klases dodas pavasara brīvdienās no 16.-22. martam!

Skatuves runas konkursa laureāti 2020.

Apsveicam Rēzeknes 4.vidusskolas

skatuves runas konkursa laureātus

 

2. – 3.klašu grupa

I vieta

Edgars Oleksjuks (3.klase)

 

 II vieta

Jūlija Smirnova (3.klase)

 

III vieta

Alla Vasiļjeva (3.klase)

 

4. – 6.klašu grupa

I vieta

Darja Selezņova (4.klase)

Anželika Žolneruka (6.klase)

 

II vieta

Timofejs Kalokins (4.klase)

 

III vieta

Poļina Orlova (4.klase)

Viktorija Laizāne (4.klase)

Darja Solovjova (5.klase)

 

7. – 9.klašu grupa

I vieta

Ņikita Anaņjevs (7.klase)

skat laur

Konkurss "Valentīns un Valentīna - 2020"

konk valent 20

Projektu nedēļa 2020.

3. - 7.februārī

 

Projektu nedēļa

 

    Projekta darba tēmas

 

Klase

Projektu darba tēmas

Projekta darba vadītāji

Kabineta Nr.

2.klase

 

 

„Mūsu planētas dzīvnieki”.

T.Dekšne

J.Baļtene

 2.kab.

3.klase

”Mācību priekšmetu pasaulē”

M.Ponomarenko

J.Baļtene

3.kab.

4.klase

“Ūdens piliena ceļojums.”

 

T.Vabale

1.kab.

5.klase

“Mana mīļākā grāmata.”

D.Traškova

J.Verpakovska

31.kab.

6.klase

„Mana mīļākā grāmata”.

K.Belova

T.Kuzņecova

6.kab.

7.klase

“Sports un fiziskā aktivitāte – veselības pamats”

N.Romane

I.Anaņjeva

N.Tretjaka

24.kab.

8.klase

”Vidējās izglītības iegūšanas iespējas atbilstoši mūsdienu darba tirgus pieprasījumam”

S.Verjovkina

11.kab.

9.klase

,,Gatavosimies eksāmeniem!”

I.Hižņaka, V.Bukovska, D.Gaile, J.Pukste,

N. Romane.

 

7.kab.

29.kab.

30.kab.

7.kab.

24.kab.

9.(7.-9.) klase

“Brīvais laiks manā ikdienā”

Z.Jakovele

30.kab.

10.klase

“Atkarības”

V.Bukovska

D.Gaile

29.kab.

10.a klase

 

“Pa karjeras kāpnēm”

D.Šubrovska,

A.Matisāne-Ondzule,                                     A. Vasiļjeva

11.kab.

11.klase

„Vizītkarte. Mācāmies dzīvot kopā.”

Z. Kalokina

28.kab.

11.a klase

 

“Ko es varu darīt, lai mazinātu apkārtējas vides problēmas?”

N.Kirejeva

A.Vasiļjeva

L.Poiša

32.kab.

 

12.klase

 

“Manas zināšanas- ieguldījums Latvijas nākotnē.”

A.Selezņova

Z.Jakovele

I.Hižņaka

Z.Kalokina

N.Krasnobaja

I.Sorokina

R.Kraukle N.Ignatjeva

S.Verjovkina

D.Šubrovska

T.Martinova

4.kab.

30.kab.

12.a, 12.b klase

 

“Gatavojamies Valsts pārbaudes darbiem”

28.kab.

28.kab.

29.kab.

28.kab.

24.kab.

31.kab.

11.kab.

11.kab.

7.kab.

 

Projekta darba prezentācijas notiks 7.februārī 4.kabinetā:

10.00 – 2. – 4.klases

11.30 – 5. – 8.klases.

12.30 – 10. – 11.klases

 

Apkopoja direktora vietniece A.Selezņova